Agata Ryniecka – psycholog

Założycielka Samo-dzielni. Pracownia edukacyjna. Prowadzi zajęcia Koncentruj się i ucz samodzielnie, SAMO-dzielny przedszkolak, grupy zabawowe, RPG, Konsultacje psychologiczne dla rodziców, warsztaty psychologiczne dla młodzieży i trening złości.

Ukończyłam studia psychologiczne na UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe z seksuologii. Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży wspierając ich rozwój i pomagając w przezwyciężaniu trudności szkolnych i nie tylko. We współpracy z rodzicami podczas konsultacji jesteśmy w stanie efektywnie pomóc małym dzieciom, jak i nastolatkom.

Zainicjowałam domowe grupy zabawowe, leśne grupy zabawowe, Małe Przedszkole (adaptacyjne grupy zabawowe realizowane w Przedszkolu nr 77). Założyłam Wioskę Strzeszyńskich Rodziców dzięki której skupiamy rodziców zainteresowanych edukacją domową, ale także tych którzy poszukują zajęć rozwijających zainteresowania ich dzieci.

Obecnie tworzymy Ogród Samodzielnych Dzieci, w którym dzieci i młodzież, a także rodzice, w kontakcie z przyrodą uczą się, bawią, rozwijają swoje talenty i zainteresowania.

 

Agata Wlazło

Prowadząca zajęcia: SAMO-dzielny przedszkolak, Angielski w zabawie, grupy zabawowe i warsztaty psychologiczne.

Kończę studia psychologiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam m.in. szkolenie dot. pomocy dzieciom z doświadczeniem traumy, szkolenie z zakresu Terapii Zabawą oraz Podstawowy Kurs Terapii Dziecka w Instytucie Pomocy Profesjonalnej w Poznaniu. 

Doświadczenie we współpracy z dziećmi i ich rodzicami zdobywałam podczas dwóch lat pracy w poznańskim klubie malucha, współprowadziłam zajęcia rozwojowe dla grup dzieci w wieku 1,5 do 5 lat. Współprowadziłam zajęcia terapeutycznej grupy zabawowej ZABAWNIK dla dzieci w wieku 3-6 lat w Fundacji 05. Od trzech lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego, zarówno dla maluchów (od 2 roku życia), jak i dla uczniów szkoły podstawowej i liceum.

Jestem instruktorką ZHR. Przez 6 lat prowadziłam gromadę zuchenek, obecnie organizuję coroczne kolonie letnie dla dzieci w wieku 6-11 lat oraz szkolenia i warsztaty dla przyszłych instruktorów dotyczące rozwoju dziecka, trudności w pracy wychowawczej i kontaktu z rodzicami.

Antoni Nowacki

Prowadzący zajęcia z programowania i robotyki

Doświadczony wychowawca, wieloletni instruktor harcerski. Pracownik firmy “Szkoła umysłu”.