Psychoterapia systemowa rodzinna bądź indywidualna (60-90 min)

– Poznań i okolice.

Jesteśmy pracownią psychologiczną, która specjalizuje się zarówno w psychoterapii indywidualnej, jak i psychoterapii rodzinnej w nurcie systemowym. Podczas psychoterapii próbujemy wspólnie dociec, co zaburza działanie systemu, i jak pomóc w rozwiązywaniu wszelakich problemów natury psychologicznej.

 

Psychoterapia rodzinna w nurcie systemowym stanowi cykl zajęć, podczas których staramy się rozwiązać rozmaite problemy, które występują w życiu danej rodziny. Terapia ta skutecznie pozwala przywrócić równowagę między poczuciem “ja” a przynależnością do rodziny. Głównym celem tej terapii jest poprawa relacji oraz komunikacji w rodzinie.

Poniżej zawarto więcej informacji:
Psychoterapia rodzinna – Poznań
Psychoterapia par – Poznań

Psychoterapia systemowa indywidualna to terapia, która ma na celu zmianę postaw oraz zachowań danego człowieka. Podczas tej terapii staramy się pomóc pacjentowi z uporaniem się z rzeczami, które negatywnie na niego wpływają. Poza tym wskazujemy alternatywne rozwiązania i pomagamy w przeprowadzeniu odpowiednich zmian, które prowadzą do trwałej poprawy stanu zdrowia psychicznego.

Poniżej zawarto więcej informacji:
Psychoterapia indywidualna – Poznań

 

Korzyści płynące z psychoterapii systemowej:

  • systemowe zrozumienie trudności, ich przyczyn, jak i ich konsekwencji
  • nazywanie i dostrzeganie swoich emocji i potrzeb, ćwiczenie komunikowania ich
  • skuteczne rozwiązanie konfliktów rodzinnych
  • poprawa sposobu komunikowania się w parze bądź w rodzinie
  • lepsze zrozumienie  mechanizmów funkcjonujących w parze bądź w rodzinie
  • wzmocnienie więzi między poszczególnymi członkami rodziny
  • łatwiejsze radzenie sobie z trudnościami, jakie mogą wystąpić w przyszłości
  • poprawa stanu zdrowia psychicznego, a co za tym idzie wyższa jakość życia
 

Istnieje również możliwość przeprowadzenia psychoterapii za pomocą Internetu, również w języku angielskim. Prowadzący jest native speakerem języka angielskiego, który posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu tego typu zajęć.

 

Psychoterapia systemowa jest szansą na lepsze życie!

Zapraszamy na Strzeszyn Grecki pod adresem: Literacka 43d/1! Zamiast trwać w martwym punkcie ze swoimi kryzysami i problemami lepiej skorzystać profesjonalnej pomocy doświadczonych ekspertów. Skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno skutecznie Tobie lub Państwu pomożemy!

Prowadzący: Jakub Ryniecki – psycholog, psychoterapeuta systemowy, dwujęzyczny (polski, angielski). Absolwent studiów psychologicznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szkoły psychoterapii systemowej prowadzoną przez WTTS w Poznaniu.

Inwestycja: 150 zł (indywidualna 60 min), 200 zł (par w języku angielskim 60 min), 180 zł (rodzinna – jeden terapeuta, 60 min), 250 zł (terapia par – 90 min)

 

Zapraszamy do kontaktu:

kontakt@samo-dzielni.pl / 888202604

Rezerwuj online