Psychoterapia rodzinna

– Poznań i okolice.

Psychoterapia rodzinna pomaga w naprawie relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi.

Budzące niepokój zachowania dzieci często są rezultatem różnych trudności, które występują w rodzinie. Aby skutecznie rozwiązać, wszelkie problemy, które występują w relacjach z dziećmi, warto skorzystać z terapii rodzinnej. Jest to, cykl spotkań, na których psycholog-psychoterapeuta zidentyfikuje rozmaite problemy, które występują w relacjach rodzinnych i wskaże sposoby ich naprawienia.

Psychoterapia rodzinna daje członkom rodziny nowe możliwości!

Dzięki tym zajęciom, członkowie rodziny mogą spojrzeć na swoje zachowania z zupełnie nowej perspektywy, co ułatwia rozwiązanie rodzinnych nieporozumień. Innymi słowy, psychoterapia rodzinna, jest wielką szansą na nowe otwarcie we wspólnych, rodzinnych relacjach. Jest to również skuteczne remedium na różne problemy wychowawcze.

    Korzyści płynące z psychoterapii rodzinnej:

  • zidentyfikowanie źródeł problemów w rodzinnych relacjach
  • przedstawienie sposobów rozwiązywania trudności
  • kształtowanie w rodzinie umiejętności radzenia sobie z różnymi nieporozumieniami
  • skuteczna pomoc w problemach wychowawczych, w przypadku wystąpienia u dziecka depresji, lęków, zaburzeń odżywiania, nerwicy itd.
  • rozwiązanie sytuacji konfliktowych, a co za tym idzie wyższa jakość życia wszystkich członków rodziny.
Psychoterapia rodzinna pomaga w rozwiązaniu problemów wychowawczych.

Jak mawia łacińska sentencja “zwycięstwo jest zawsze tam, gdzie jest zgoda”. Nie ma sensu by problemy w relacjach rodzinnych, rzutowały na różne obszary Waszego życia. Rozwiązanie trudności we wspólnych kontaktach jest zawsze olbrzymią szansą rozwoju dla rodziny na różnych płaszczyznach.

Terapia rodzinna jest szansą dla rodziny na naprawę wspólnych relacji.

Od lat z powodzeniem prowadzimy psychoterapię rodzinną oraz konsultacje wychowawcze. To, co jest naszym atutem, to przede wszystkim olbrzymie doświadczenie oraz kadra profesjonalnych, wykwalifikowanych psychologów. Zawsze lepiej korzystać z profesjonalnej pomocy i iść w życiu do przodu, aniżeli stać w miejscu ze swoimi problemami. Dzięki psychoterapii rodzinnej radzenie sobie z wszelkimi trudnościami wychowawczymi będzie o wiele łatwiejsze i skuteczniejsze.

Skontaktuj się z nami już dziś, a na pewno rozpoczniemy owocną współpracę!


Rezerwuj online