Najbliższy warsztat:

Warsztat dla zmęczonych rodziców już 19 kwietnia 2024 o 17:30

————————————————————————————————————————-

Jestem kobietą – warsztat rozwojowy o sile kobiecości

Może być rysunkiem przedstawiającym tekst „JESTEM KOBIETĄ WARSZTAT ROZWOJOWY O SILE KOBIECOŚCI SOBOTA 9.03 17:00-19:00 17:00”

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czym jest kobiecość i co dla Ciebie znaczy? Czy chciałabyś zgłębić te aspekty kobiecości, które niezwiązane są z wyglądem zewnętrznym? Czy potrzebujesz zadbać o siebie w bezpiecznej przestrzeni i podzielić się doświadczeniami z innymi wspierającymi kobietami?

Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet

Zapraszamy na praktyczny warsztat, dzięki któremu odkryjesz, czym dla Ciebie jest kobiecość. Nauczysz się korzystać, ze swoich doświadczeń tak, by budować poczucie własnej wartości i kobiecej siły. Usłyszysz, jakie są Twoje mocne strony i jak możesz zrobić z nich użytek w codziennym życiu. Spędzisz czas z inspirującymi kobietami we wspierające atmosferze, ciepłej herbacie i pysznym cieście.

Zapraszamy kobiety, które chciałyby zgłębić kobiecość i odkryć ją w sobie. Te z Was, które potrzebują wiatru w żagle i wsparcia, by poczuć pewność siebie.

Zapisy na https://samo-dzielni.nakiedy.pl/

Liczba miejsc ograniczona. Płatność przelewem do 3.03. Możliwe wystawienie faktury Vat (prosimy o informację).

Czas trwania 2 h (17:00-19:00)

Koszt 99 zł/ osoby

Miejsce: Pracownia Psychologiczna Samo-dzielni: ul. Literacka 43d/1 60-461 Poznań.

Prowadzące:

Agata Ryniecka: psycholożka i psychoterapeutka w nurcie Terapii Systemowej, psycho edukatorka. Prowadzi konsultacje psychologiczne dla rodziców, warsztaty psychologiczne i psychoterapię indywidualną, par i rodzinną. Założycielka pracowni psychologiczno-edukacyjnej SamoDzielni a prywatnie mama trójki dzieci. 

Małgorzata Moszyk: coach i terapeutka w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, edukatorka, wychowawca w szkole podstawowej oraz mama 5-letniego syna. Prowadzi warsztaty dla rodziców i edukatorów, trenerka Myślenia Projektowego (Design Thinking).