Agata Ryniecka

Agata Ryniecka – psycholog

Założycielka Samo-dzielni. Pracownia edukacyjna. Prowadzi zajęcia Koncentruj się i ucz samodzielnie, SAMO-dzielny przedszkolak, grupy zabawowe, RPG, Konsultacje psychologiczne dla rodziców, warsztaty psychologiczne dla młodzieży i trening złości.

Ukończyłam studia psychologiczne na UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe z seksuologii. Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia dla dzieci i młodzieży wspierając ich rozwój i pomagając w przezwyciężaniu trudności szkolnych i nie tylko. We współpracy z rodzicami podczas konsultacji jesteśmy w stanie efektywnie pomóc małym dzieciom, jak i nastolatkom.

Zainicjowałam domowe grupy zabawowe, leśne grupy zabawowe, Małe Przedszkole (adaptacyjne grupy zabawowe realizowane w Przedszkolu nr 77). Założyłam Wioskę Strzeszyńskich Rodziców dzięki której skupiamy rodziców zainteresowanych edukacją domową, ale także tych którzy poszukują zajęć rozwijających zainteresowania ich dzieci.

Obecnie tworzymy Ogród Samodzielnych Dzieci, w którym dzieci i młodzież, a także rodzice, w kontakcie z przyrodą uczą się, bawią, rozwijają swoje talenty i zainteresowania.

Dodaj komentarz